Stavební firma | stavba&design

Reference

Reference

Rekonstrukce bytů a domů

Reference realizovaných staveb, prohlédněte si referenční projekty, rekonstrukce bytů a domů. Naše stavby jsou realizovány s vysokým důrazem na detail a ve vysoké kvalitě provedených stavebních prací. 

Reference

stavby rodinných domů

Reference realizovaných staveb rodinných domů na klíč. Rodinné domy stavíme především v regionu Praha a ve Středočeském kraji. Naše stavby jsou realizovány s vysokým důrazem na detail a ve vysoké kvalitě provedených stavebních prací.

Stavbyvedoucí kariéra

ZAUJALY VÁS NAŠE REFERENCE?

S námi nic neriskujete, rekonstrukci domu, nebo bytu, stavbu nového domu, nebo komerčních prostor vám postavíme v dohodnutém termínu, vysoké kvalitě použitých materiálů a dlouhé životnosti.

Reference

Stavby komerčních nemovitostí

Reference realizovaných staveb komerčních nemovitostí. Realizovali jsme především stavby restauračních provozů, kanceláří a obchodních prostor. Naše stavby jsou realizovány s vysokým důrazem na detail a ve vysoké kvalitě provedených stavebních prací.

Reference

Revitalizace bytových domů

Reference realizovaných revitalizací a rekonstrukcí bytových domů.  Od kompletní realizace po jednotlivých prací ( výtahy, stupačky, ploty, fasády ). Naše stavby jsou realizovány s vysokým důrazem na detail a ve vysoké kvalitě provedených stavebních prací.

Reference

Půdní vestavby

Reference realizovaných půdních vestaveb, nástaveb a bytových jednotek.  Jedná se převážně o realizace z Prahy a okolí. Naše stavby jsou realizovány s vysokým důrazem na detail a ve vysoké kvalitě provedených stavebních prací.

Proč s námi?

Poskytujeme komplexní služby, proto se nemusíte již o nic dalšího starat, zajistíme architekta, projektanta, kompletní rekonstrukce bytů nebo domů a stavbu rodinného domu.

Nových půdních bytů
1
Rekonstrukcí činžovních domů
1
Zrekonstruovaných bytů
1 +
Půdních vestaveb, vč. výtahů
1

POPTEJTE NÁS

Nechcete vyplňovat formulář?
Zavolejte nám: +420 770 100 001.