Stavební firma | stavba&design

Komerční stavby

stavba&design

Komerční a průmyslové stavby

Realizujeme různé typy komerčních staveb. Stavíme nové restaurační provozy, nebo zajišťujeme rekonstrukce restaurací a restauračních provozů, dále se věnujeme rekonstrukci a stavbě kancelářských a obchodních prostor. Komerční stavby realizujeme primárně v regionu Praha a Středočeský kraj.

V realizacích komerčních staveb (kanceláří, restaurací nebo prodejen) máme již více jak 15 let zkušeností, prohlédněte si naše reference komerční stavby. Zajímá vás jaké kroky musíte před stavbou nebo rekonstrukcí komerčních prostor zajistit? Dodáváme komplexní řešení, tedy, od zajištění projektu, stavebního povolení a až po poslední detaily v prodejně, restauraci nebo kanceláři. 

Kancelářské prostory

V rámci služby komerčních staveb provádíme rekonstrukce nebo stavby nových kancelářských prostor. Kanceláře stavíme s ohledem na potřeby zaměstnanců a s ohledem na nejlepší využití pracovního prostoru.  

Restaurační provozy

Chystáte se na rekonstrukci restauračního provozu, nebo stavbu úplně nové restaurace? Připravíme vám projekt, který bude reflektovat na potřeby vašeho restauračního prostoru a poskytne příjemný zážitek pro hosty i zaměstnance. 

Prodejní prostory

Zajišťujeme stavbu a rekonstrukci prodejních prostor. Díky našim zkušenostem vám připravíme projekt prodejního prostoru, která vašim zákazníkům zpříjemní nákup ve vaší prodejně a zajistí dobrou funkčnost prodejny

Stavbyvedoucí kariéra

UVAŽUJETE O STAVBĚ NEBO REKONSTRUKCI KOMERČNÍCH PROSTOR?

S námi nic neriskujete! V rámci komerčních staveb máme dlouholeté zkušenosti a zajistíme vám komplexní službu. Od projektu, zajištění stavebního povolení po zajištění vybavení  

stavba&design

Referenční projekty

Stavba rodinných domů reference

Rodinný dům

Kompletní stavba rodinného domu od A-Z. Od návrhu po vybavení nábytkem.

Vybavení interiéru

Vybavení interiéru

Dům nebo byt vám vybavíme nábytkem od kvalitních výrobců.

Půdní vestavby reference klientů

Půdní vestavby

Kompletní renovace půdního prostoru, krok za krokem, jsme s klientem ladili...

POPTEJTE NÁS

Nechcete vyplňovat formulář?
Zavolejte nám: +420 770 100 001.