Stavební firma | stavba&design

Rodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč Praha, stavba rodinného domu Praha

stavba&design

Stavby rodinných domů na klíč

Rodinné domy na klíč, ať už jste developer se stavebním záměrem, nebo si hodláte splnit sen v podobě výstavby vytouženého rodinného domu , jste u nás na správném místě. Naší specialitou jsou kromě rekonstrukcí také samotné stavby. V návaznosti na projekční činnost jsme schopni váš dům, či půdu nejen navrhnout do posledního detailu, ale také postavit s minimálními odchylkami od prováděcí dokumentace. To vše pod taktovkou našeho zkušeného týmu projektových manažerů a stavbyvedoucích.

Čím více péče a času věnujete důkladné přípravné fázi projektu, tím méně nepředpokládaných nákladů na vás čeká v průběhu realizace. V rámci poskytování maximálního servisu klientům je vyřízení stavebního povolení a kompletní inženýring naprostou samozřejmostí. Minimální konstantní náklady naší společnosti jsou jedním z hlavních důvodů příznivých cen stavebních prací při zaručení maximálního důrazu na vlastní kvalitu prováděných prací. Pro nabídku na míru nás kontaktujte na tel: +420 770 100 001

Proč stavět s námi?

Stavíme byty a domy tak, abychom v nich sami chtěli bydlet.

1 Úvodní konzultace Zdarma

Náš projektový manažer se s vámi setká, vyslechne si vaši vizi včetně rozpočtu a pokud již nemáte vlastní architektonický návrh, doporučí vám vhodného architekta a projektanta z našeho týmu.

2 Architektonický návrh a projektová dokumentace

Architekt v týmu s projektantem a se statikem na základě vašich přání navrhne projekt na míru do nejmenšího detailu.

3 Vyřízení stavebního povolení

Veškeré úkony týkající se získání stavebního povolení řeší naše specialistka na inženýring, která má 15letou praxi referentky na stavebním úřadě.

4 Sestavení podrobného rozpočtu

Sestavíme pro vás podrobný rozpočet, který spolu následně projdeme a případně upravíme na základě vašich připomínek.

5 Podpis smlouvy o dílo a zahájení stavby

Až se shodneme na všech podrobnostech včetně rozsahu prací, rozpočtu a časového horizontu stavby, podepíšeme spolu smlouvu o dílo, která vám poskytuje jistotu a záruku.

6 Předání krásného nového domova

Jakmile dokončíme stavbu, předáme vám klíče. Pokud budete chtít, můžeme prostor vybavit nábytkem a doplňky za velkoobchodní ceny.

Stavbyvedoucí kariéra

JSTE PŘIPRAVENI NA POHODOVOU STAVBU?

Díky našemu unikátnímu systému práce vám můžeme poskytnou péči týmu těch nejlepších odborníků, aniž by vás to stálo cokoliv navíc.

Referenční stavby

Referenční stavby rodinných domů od stavba&design. Rodinné domy na klíč stavíme ve vysoké kvalitě provedených prací a použitých materiálů. 

Rodinný dům Dolní Chabry

Dolní Chabry | Praha 8

Rodinný dům

Břevnov | Praha 6

Rodinný dům

Probíhající stavby

Prohlédněte si naše aktuální realizace mezi kterými naleznete rekonstrukce bytů a domů, stavby nových rodinných domů a také stavby nových bytů v Praze.

Rodinné domy na klíč Praha

Rodinné domy

Probíhající stavby rodinných a bytových domů

Bytové domy

Probíhající stavby rodinných a bytových domů

Stránčická nové byty Praha

Nové byty

Aktuální developerské projekty s byty především v Praze

Pyšely stavba rodinného domu

Pyšely - Praha Západ

Rodinný dům

Popovičky / Praha východ

Rodinný dům

Plánujete stavbu rodinného domu?

Kontaktujte nás

Jak to probíhá?

Stavbou rodinných domů na klíč se zabýváme více jak 15 let. Než se klient rozhodne pro realizaci stavby nového rodinného domu rekonstrukci domu, měl by si odpovědět na několik základních otázek:

K jakému účelu rodinný dům staví? Mám vlastní projekt nebo potřebuji inspiraci? Jaká bude cena stavby nebo rekonstrukce rodinného domu?  

Délka realizace stavby rodinného domu je velmi individuální a záleží na požadavcích klienta. Termín je ovlivněn požadavky klienta, reálnou proveditelností a náročnosti.

Rodinné domy na klíč Praha, stavba rodinného domu Praha

1. Před stavbou

2. Realizace

POPTEJTE NÁS

Nechcete vyplňovat formulář?
Zavolejte nám: +420 770 100 001.