Stavební firma | stavba&design

Služby REKONSTRUKCE A STAVBY

stavba&design

SLUŽBY

U nás najdete vše na jednom místě – v nejvyšší kvalitě a bez starostí. Více než 20 let poskytujeme komplexní služby v oblasti stavby a rekonstrukce bytů a domů.

Připravujete se na rekonstrukci bytu/domu nebo stavbu rodinného domu a hledáte spolehlivou a kvalitní stavební firmu. Vaše hledání může být u konce, ve stavba&design jsme skuteční profesionální stavaři a naše realizace staveb jsou ve vysoké kvalitě provedených prací a dodaných materiálů.

Přehled našich stěžejních služeb naleznete níže a jestli vás zajímá, jak stavíme, tak se podívejte na naše referenční stavby.  Pro nabídku na míru nás kontaktujte na tel: +420 770 100 001

REKONSTRUKCE BYTŮ

Kompletní rekonstrukci bytu jsme schopni zrealizovat již během 4 týdnů od zahájení stavby. Dodáváme stavby a materiály ve vysoké kvalitě a vždy dohodnutém termínu. Rekonstrukce bytu od A-Z.
Rekonstrukce rodinných domů

REKONSTRUKCE RODINNÝCH DOMŮ

Profesionální rekonstrukce rodinných domů, díky které vdechnete vašemu domovu nový život a obnovíte jeho krásu a praktičnost. Rekonstrukcí domu zlepšíte jeho energetickou náročnost a šetříte peníze a přírodu.
Rodinné domy na klíč

STAVBY RODINNÝCH DOMŮ

Postavíme vám rodinný dům na klíč a můžeme vám ho vybavit kvalitním nábytkem a doplňky za velkoobchodní ceny. Se stavbou domů máme více jak 15 let zkušeností a ty můžeme doložit kvalitními referencemi.
Revitalizace bytových domů

REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ

Rekonstrujeme bytové domy po celé Praze. Kompletní nebo částečné rekonstrukce bytových domů. Za poskytnutí půdního prostoru od SVJ realizujeme stavbu zdarma. Poradíme si i s komplikovanými památkáři.
Půdní vestavby

PŮDNÍ VESTAVBY A VÝTAHY

Specializujeme se více než 15 let na nejnáročnější typ staveb - půdní vestavby, byty. Půdní prostory vykoupíme, nebo provedeme kompletní rekonstrukci. Stavíme všechny typy výtahů, i do historických domů.
realitní činnost

REALITY

Specializujeme se více než 15 let na nejnáročnější typ staveb - půdní vestavby, byty. Půdní prostory vykoupíme, nebo provedeme kompletní rekonstrukci. Stavíme všechny typy výtahů, i do historických domů.
Stavbyvedoucí kariéra

Rekonstrukce nebo nové bydlení?

Plánujete rekonstrukci bytu nebo domu, nebo toužíte po novém bydlení? Neváhejte nás kontaktovat a poradíme vám od A-Z jak vyřešit otázku vlastního bydlení nebo nemovitosti určené k investici. 

AKCE ČERVENEC 2024 - PODLAHA DO CELÉHO BYTU ZDARMA

Připravili jsme pro vás speciální akci s názvem AKCE ČERVENEC 2024 – PODLAHA ZDARMA.
V případě, že si u nás objednáte kompletní rekonstrukci celého bytu, získáte od nás ZDARMA laminátovou podlahu, v hodnotě 290,-Kč/m2.

Kompletní rekonstrukcí rozumíme takovou rekonstrukci, u které jsou provedeny práce v minimálním rozsahu – rekonstrukce koupelny, výměna podlah a výměna interiérových dveří.

Jen do 

31.

ČERVENCE 2024

Proč s námi?

Díky našemu unikátnímu systému práce vám můžeme poskytnou péči týmu těch nejlepších odborníků, aniž by vás to stálo cokoliv navíc.

Nových půdních bytů
1
Rekonstrukcí činžovních domů
1
Zrekonstruovaných bytů
1 +
Rekonstrukcí půd a výtahů
1

POPTEJTE NÁS

Nechcete vyplňovat formulář?
Zavolejte nám: +420 770 100 001.