Stavební firma | stavba&design

Architektonické návrhy interiérů

Architektonické návrhy a projekční práce

Architektonické návrhy interiérů

ARCHITEKTONICKÝ NÁVRH INTERIÉRU je autorské dílo, které transformuje představy a potřeby klienta, a to prostřednictvím architekta do papírové, či elektronické dokumentace tak, aby je mohla stavební firma - stavitel - realizovat....

Projektování, statika, inženýring

Projektujeme interiéry i exteriéry dle architektonických studií až po prováděcí dokumentace. Naším odpovědným zástupcem pro provádění staveb, jejich změn a odstraňování je autorizovaný projektant Mgr. Ing. Jindřich Sadílek, který kromě projekční činnosti řeší i kontrolu vlastního provedení...

Architektonický návrh interiéru?

ARCHITEKTONICKÝ NÁVRH INTERIÉRU je autorské dílo, které transformuje představy a potřeby klienta, a to prostřednictvím architekta do papírové, či elektronické dokumentace tak, aby je mohla stavební firma – stavitel – realizovat. Návrhy interiérů realizují naši profesionální bytový architekti. Architekt na základě konzultace s klientem navrhne a zpracuje dispoziční řešení bydlení, vnitřní uspořádání, specifikace materiálů, popř. i nábytek na míru.

Výsledkem je podklad, tzn. výkresy s rozměry, vedením elektro a celkovým uspořádáním bytu, které slouží stavební firmě pro realizaci rekonstrukce/stavby (případně slouží jako podklad pro výrobu nábytku na míru). Plány od architekta jsou nezbytné nejen pro určení co nejpřesnější nabídky – ČÍM KVALITNĚJŠÍ JE ARCHITEKTONICKÝ NÁVRH INTERIÉRU, TÍM LEVNĚJŠÍ A RYCHLEJŠÍ STAVBA. 

Pro nabídku na míru nás kontaktujte na tel: +420 770 100 001

  • Návrh dispozičního řešení – okótovaný půdorys s popisky
  • Návrh podlahových krytin, dveří, koupelny a wc, kuchyně, osvětlení a topných těles
  • Návrh elektroinstalací, bouracích prací, výkres nově stavěných konstrukcí
  • Rozkreslení truhlářských výrobků na míru vč. kót a popisu materiálů, vnitřní dělení – výkresy slouží jako zadání pro truhláře

Architektonický návrh interiéru

Vnímáme jako proces spolupráce mezi architektem, stavební firmou – zhotovitelem a klientem. To znamená, že projekt sám získá tři obhájce – architekta, zhotovitele a klienta.

Zhotovitel – stavební firma

Vnímáme jako proces spolupráce  mezi architektem, stavební firmou – zhotovitelem a klientem. To znamená, že projekt sám získá tři obhájce – architekta, zhotovitele a klienta.

Architekt

Zasazuje se o to, jak prostory projektu fungují a navzájem spolupracují, prosazuje estetický pohled na stavbu.

Klient

Obhajuje své nynější i budoucí potřeby, finanční realitu a všechny způsoby, jak mu má stavba do budoucna sloužit.

Součet všech těchto částí vytváří kreativní prostor pro nalezení nejlepších řešení: řešení, která uspokojí rozpočet, estetiku a stavitelnost najednou. I když k nám někteří z klientů přichází s již vybraným architektem, mnoho z nich také ne, a tehdy využijí architekta z našich řad. Jako zkušený partner vás provedeme celým procesem vašeho projektu, od snění, výběru architekta až po dokončení stavby.

Máme své vlastní architekty případně spolupracujeme se spoustou talentovaných architektů z CzechDecoTeam®, takže vás můžeme spojit s tím, jehož odbornost a styl jsou tím pravým řešením pro váš projekt.

stavba&design

Jak mohou jednotlivé výkresy vypadat?

STÁVAJÍCÍ STAV

Výkres, který vznikne po zaměření stávajícího stavu nebo po překreslení staršího výkresu dodaného klientem a po jeho zkontrolování a překreslení

NAVRHOVANÝ STAV

Obsahuje návrh řešení celého bytu či domu zahrnuje veškeré změny v příčkách jednotlivých místností, navrhuje umístění mobiliáře budoucího bytu či domu

BOURACÍ KONSTRUKCE

Výkres, na základě kterého je přesně dané, které příčky nebo stěny má stavba zbourat

NOVÉ SVISLÉ KONSTRUKCE

Výkres, který slouží stavbě, aby věděla, kde postavit nové příčky či předstěny

NÁVRH KOUPELNY

Obsahuje návrh obkladů, dlažeb, předpokládaný kladecí plán a zařizovací předměty, vč. jejich specifikace a umístění

NÁVRH WC

V případě, že je samostatný – obsahuje návrh obkladů, dlažeb, předpokládaný kladecí plán a zařizovací předměty, vč. jejich specifikace a umístění

Stavbyvedoucí kariéra

MÁTE DALŠÍ OTÁZKY K ARCHITEKTONICKÝM NÁVRHŮM INTERIÉRŮ?

Neváhejte nás kontaktovat a poskytneme vám všechny informace týkající se architektonických návrhů.  

NÁVRH ELEKTRO

Výkres elektro, který vychází z dispozičního řešení a zohledňuje veškeré potřeby klienta na silnoproudé vedení jako jsou vývody světel, zásuvky a vypínače, rozvaděč (vč. jejich umístění) a současně slaboproudé jako jsou domácí zvonky, STA (domovní anténa), UTP kabeláž (počítačové rozvody) apod. Výkres je vždy přesně okótovaný.

NÁVRH PODLAHOVÝCH KRYTIN

Výkres, který definuje jednotlivé podlahové krytiny. Těmi mohou být např. dřevěné či laminátové podlahy, vinyly, ale také dlažby. Jednotlivé typy podlah mohou mít různou výšku a je nezbytné, aby stavba provedla pokládku jednotlivých podlah tak, aby k jejich napojení došlo přesně, bez použití přechodových lišt

NÁVRH INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ

Výkres, který definuje jednotlivé podlahové krytiny. Těmi mohou být např. dřevěné či laminátové podlahy, vinyly, ale také dlažby. Jednotlivé typy podlah mohou mít různou výšku a je nezbytné, aby stavba provedla pokládku jednotlivých podlah tak, aby k jejich napojení došlo přesně, bez použití přechodových lišt

NÁVRH INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ

Výkres, který definuje jednotlivá svítidla v místnostech. V případě, že jsou zapuštěná (podomítková) projekt kalkuluje s prostorem ve stěně či stropě, aby pro ně bylo dostatek místa a bylo respektováno požárně-bezpečnostní řešení.

NÁVRH KUCHYŇSKÉ LINKY

Výkres, který znázorňuje dispoziční řešení kuchyně, její tvar, barevné a materiálové provedení. Klientům současně navrhujeme spotřebiče v kategorii kuchaně, kterou klient objednává. Na základě takových výkresů jsou truhláři schopni připravit projektovou dokumentaci, podle které je kuchyň následně vyrobena.

NÁVRH VESTAVNÝCH SKŘÍNÍ, ŠATEN A OSTATNÍHO NÁBYTKU

Výkres, který znázorňuje dispoziční řešení šaten a vestavných skříní, jejich tvar, barevné a materiálové provedení. Na základě takových výkresů jsou truhláři schopni připravit projektovou dokumentaci, podle kterých nábytek vyrobí a nainstalují.

Projekční práce

Projektujeme interiéry i exteriéry dle architektonických studií až po prováděcí dokumentace.
Naším odpovědným zástupcem pro provádění staveb, jejich změn a odstraňování je autorizovaný projektant Mgr. Ing. Jindřich Sadílek, který kromě projekční činnosti řeší i kontrolu vlastního provedení náročnějších staveb. Spolupracujeme i s dalšími externími projekčními kancelářemi, které vybíráme podle typu realizované stavby.

Všechny naše spolupracující kanceláře vynikají dlouholetými profesními zkušenostmi, které se projevují právě v ekonomičnosti konverze architektonických nápadů do vlastních realizací, podle který jsme schopni stavební dílo zdárně dokončit. Projekční kanceláře jsou prověřeny dlouhodobou spoluprací.

POPTEJTE NÁS

Nechcete vyplňovat formulář?
Zavolejte nám: +420 770 100 001.