Stavební firma | stavba&design

Revitalizace a rekonstrukce bytových domů

Revitalizace a rekonstrukce bytových domů

stavba&design

Revitalizace a rekonstrukce bytových domů

Revitalizace a rekonstrukce bytových domů, činžovních domů je jednou z našich hlavních služeb. Stavby realizujeme především v regionu Praha a okolí, Středočeský kraj. Provádíme revitalizace bytových domů v novější i starší, historické zástavbě. Máme zkušenosti i s revitalizací bytových domů s bezbariérovým přístupem.  Rekonstrukce a revitalizace bytových domů realizujeme ve vysoké kvalitě a s ohledem na dlouhou životnost a funkčnost.

Zajistíme veškeré související služby, jako je příprava architektonických návrhů nebo projekčních služeb, vyřízení stavebního povolení, eventuálního zápisu změn do katastru, jednání s památkáři. Hledáte pro revitalizaci vašeho bytového domu spolehlivou stavební firmu s dlouholetými zkušenostmi, precizně odvedenou prací a dobrými referencemi? Očekáváte odevzdání stavby v dohodnutém termínu a v souladu s stanoveným rozpočtem? Jste na správném místě, neváhejte nás kontaktovat

Revitalizace společných prostor

Revitalizace bytových domů je jednou z našich hlavních služeb. Rekonstrukce bytových domů provádíme s vysokým důrazem na funkčnost a dlouhodobost. Zajišťujeme rekonstrukce chodeb, sklepů, výtahů a venkovních prostor.

Společné prostory bytových domů
Výtahy do bytových domů

Výtahy do bytových domů

Výtah ve vašem bytovém domě již neplní svoji funkci? Potřebujete nový a funkční výtah? Do bytových domů stavíme jak vnitřní tak i venkovní výtahy renomovaných výrobců. Stavby výtahů realizujeme především v regionu Praha a okolí.

Stavbyvedoucí kariéra

PLÁNUJETE REVITALIZACI BYTOVÉHO DOMU?

Zajímá vás rekonstrukce společných prostor, revitalizace venkovních prostor, výtahů nebo sklepních prostor? Zanechte nám prosím váš kontakt a my se s vámi obratem spojíme a dohodneme další postup.

stavba&design

Referenční projekty

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce domu

Kompletní rekonstrukce rodinného domu na Praze 6, Břevnově

Stavba rodinných domů reference

Rodinný dům

Kompletní stavba rodinného domu od A-Z. Od návrhu po vybavení nábytkem.

Vybavení interiéru

Vybavení interiéru

Dům nebo byt vám vybavíme nábytkem od kvalitních výrobců.

Jak to probíhá?

Jakmile se ve společenství vlastníků bytových domů rozhodnete pro revitalizaci vašeho bytového domu je důležité si položit několik základních otázek. Jaké části domu mají být rekonstruovány, jaký vliv by měla mít revitalizace na celkovou funkčnost domu a také, jaký bude celkový rozpočet na rekonstrukci?

S revitalizací bytových domů máme dlouhodobé zkušenosti a stavby provádíme s maximálním ohledem na vlastníky bytových jednotek  nebo nájemníky.  

Revitalizace a rekonstrukce bytových domů

1. Konzultace

2. Realizace

POPTEJTE NÁS

Nechcete vyplňovat formulář?
Zavolejte nám: +420 770 100 001.