Stavební firma | stavba&design

Projekční práce

stavba&design

Projektování, statika, inženýring

Projektujeme interiéry i exteriéry dle architektonických studií až po prováděcí dokumentace.
Naším odpovědným zástupcem pro provádění staveb, jejich změn a odstraňování je autorizovaný projektant Mgr. Ing. Jindřich Sadílek, který kromě projekční činnosti řeší i kontrolu vlastního provedení náročnějších staveb. Spolupracujeme i s dalšími externími projekčními kancelářemi, které vybíráme podle typu realizované stavby.

 

Projekční práce

Všechny naše spolupracující kanceláře vynikají dlouholetými profesními zkušenostmi, které se projevují právě v ekonomičnosti konverze architektonických nápadů do vlastních realizací, podle který jsme schopni stavební dílo zdárně dokončit. Projekční kanceláře jsou prověřeny dlouhodobou spoluprací.

AKCE 50% SLEVA NA ARCHITEKTONICKÝ NÁVRH

Připravili jsme speciální AKCI 50% SLEVA NA ARCHITEKTONICKÝ NÁVRH! Dobře připravený architektonický návrh vám může ušetřit 100-150 při realizaci rekonstrukce bytu. Slevu získáte v případě, že si u nás objednáte rekonstrukci celého bytu, uvedené slevové akce nelze kombinovat!

Kompletní rekonstrukcí rozumíme takovou rekonstrukci, u které jsou provedeny práce v minimálním rozsahu – rekonstrukce koupelny, výměna podlah a výměna interiérových dveří.

Referenční projekty

Rekonstrukce bytů Praha
Rekonstrukce domu

Kompletní rekonstrukce rodinného domu na Praze 6, Břevnově

Stavba rodinných domů reference
Rodinný dům

Kompletní stavba rodinného domu od A-Z. Od návrhu po vybavení nábytkem.

Vybavení interiéru
Vybavení interiéru

Dům nebo byt vám vybavíme nábytkem od kvalitních výrobců

POPTEJTE NÁS

Nechcete vyplňovat formulář?
Zavolejte nám: +420 770 100 001.