Stavební firma | stavba&design

Stavební firma stavba-design LOGO
česká stavební společnost
AKTUÁLNĚ MÁME VOLNÉ KAPACITY. NEZÁVAZNĚ POPTAT

Základová deska – skutečný základ domu

Základová deska – skutečný základ domu

Základová deska – skutečný základ domu 

Ve stavba&design jsme kromě rekonstrukcí odborníci i na stavby rodinných domů na klíč. Nezáleží na tom, jestli máte v plánu postavit investiční nemovitost, nebo místo, kde chcete strávit zbytek života. Vždy je dobrý nápad svěřit stavbu domu opravdovým profesionálům. Náš tým projektových manažerů a stavbyvedoucích zaručí spokojenost každému.

Základové desky na klíč – u kvalitní firmy je to jistota

Základová deska je základem domu. Základy musí být navrženy a provedeny tak, aby zatížení bezpečně přenesly, byly stabilní, jejich takzvané sedání bylo rovnoměrné a nepřekročilo předepsanou mez. Při neodborné výstavě základové desky může lehce dojít k posunu jedné stěny domu, mohou se rozjet stěny ztraceného bednění, a kvůli tomu si můžete zadělat na vážné problémy. Zpackaná základová deska může ústit v popraskané omítky, opadaný strop, zkřížená okna a dveře, problémy s podlahami a další.

Oprava takovýchto zásadních problémů rozhodně nebude zadarmo. Proto vám doporučujeme najmout firmu, která ví, co dělá a má v portfoliu spoustu pozitivních referencí. Chcete-li ušetřit na výstavbě domu, ušetřete jinde. Rozhodně ne na základové desce. Jak už napovídá její jméno, jde totiž o základ.

Stavba&design má s výstavbou základových desek na klíč patnáctileté zkušenosti. Máme za sebou bezpočet úspěšných projektů. Podívejte se, na jakých stavbách pracujeme právě teď. Dodáváme základové desky pro dřevostavby i zděné domy. Dokážeme zajistit stavbu rodinného domu od přípravy projektové dokumentace až po poslední detail v interiéru, ale není to podmínkou. 

Občas přicházíme z nejrůznějších důvodů ke stavbě v polovině stavebního procesu nebo například, když je postavená právě základová deska. V takové chvíli stavbu pečlivě prohlédneme, abychom se vyhnuli budoucím rizikům, a dotáhneme ji do konce.

Neváhejte a kontaktujte nás, ať vám můžeme poskytnout konzultaci a cenovou nabídku zdarma.

Další články

Služby

Reference

POPTEJTE NÁS

Nechcete vyplňovat formulář?
Zavolejte nám: +420 770 100 001.