stavbadesign.cz

Proč s námi?

Proč s námi_stavba design

stavba&design

Proč s námi?

S našimi klienty jednáme transparentně, dodržujeme stanovené termíny, smluvně dohodnuté rozpočty a práci odevzdáváme jen ve 100% kvalitě. Podle našich měřítek by to všechno měl být standard.

To, čím se od ostatních stavebních firem odlišujeme, je unikátní model, který našim klientům zajistí maximální pohodlí. Ve stavba&design se o vás starají vždy tři odborníci – architekt, projektový manažer a stavbyvedoucí.

stavba&design

Co umíme?

stavba&design

Jak to funguje?

Jak to funguje?

Běžné stavební firmy

Běžné stavební firmy

Když si lidé vyberou architekta a až s hotovým návrhem hledají stavební firmu, může to skončit fiaskem. Architekti umí navrhnout krásné stavby, ale často nemají přehled o tom, kolik realizace jejich projektu bude ve skutečnosti stát. Kolikrát neznají ani ceny materiálů, a cena stavebních prací jde úplně mimo ně. To může nakonec znamenat přesažení vašeho rozpočtu až o statisíce.

Nezřídka se také stává, že je návrh nedopracovaný nebo dokonce obsahuje nerealizovatelné prvky, což klient, jehož specializací není stavebnictví, neumí posoudit. Stavební firma průběžně naráží na problémy, které zdržují práci, a v horším případě ji zastaví, protože je dílo nerealizovatelné. Začne docházet ke konfrontacím. Architekt hází vinu na stavební firmu a naopak. Následně je klient postaven do role rozhodčího sporů. Taková spolupráce končí neúspěchem a zklamáním.

NAŠE STAVEBNÍ FIRMA

To se našim klientům díky projekťákům, kteří jsou odborníci s mnohaletou praxí, nikdy nestane. Vždy dělají oponenturu architektonickému návrhu. Pokud je v návrhu nebo na stavbě problém, včas ho odhalí a se všemi zúčastněnými vyřeší. Klient je tak bez starostí. Nehrozí, že jeden člověk selže, a kvůli tomu se stavba zastaví a prodraží. Jsme tým a jako tým se o vás postaráme.

Stavbyvedoucí kariéra

JSTE PŘIPRAVENI NA POHODOVOU STAVBU?

Díky našemu unikátnímu systému práce vám můžeme poskytnou péči týmu těch nejlepších odborníků, aniž by vás to stálo cokoliv navíc.