Stavební firma | stavba&design

Proč s námi?

Proč s námi_stavba design

stavba&design

Proč s námi?

S našimi klienty jednáme transparentně, dodržujeme stanovené termíny, smluvně dohodnuté rozpočty a práci odevzdáváme jen ve 100% kvalitě. Podle našich měřítek by to všechno měl být standard.

To, čím se od ostatních stavebních firem odlišujeme, je unikátní model, který našim klientům zajistí maximální pohodlí. Ve stavba&design se o vás starají vždy tři odborníci – architekt, projektový manažer a stavbyvedoucí.

stavba&design

Co nás odlišuje?

Co nás odlišuje?

U běžných stavebních firem

U běžných stavebních firem

Když si lidé vyberou architekta a až s hotovým návrhem hledají stavební firmu, může to skončit fiaskem. Architekti umí navrhnout krásné stavby, ale často nemají přehled o tom, kolik realizace jejich projektu bude ve skutečnosti stát. Kolikrát neznají ani ceny materiálů, a cena stavebních prací jde úplně mimo ně. To může nakonec znamenat přesažení vašeho rozpočtu až o statisíce.

Nezřídka se také stává, že je návrh nedopracovaný nebo dokonce obsahuje nerealizovatelné prvky, což klient, jehož specializací není stavebnictví, neumí posoudit. Stavební firma průběžně naráží na problémy, které zdržují práci, a v horším případě ji zastaví, protože je dílo nerealizovatelné. Začne docházet ke konfrontacím. Architekt hází vinu na stavební firmu a naopak. Následně je klient postaven do role rozhodčího sporů. Taková spolupráce končí neúspěchem a zklamáním.

U Nás VE STAVBA&DESIGN

To se našim klientům díky projekťákům, kteří jsou odborníci s mnohaletou praxí, nikdy nestane. Vždy dělají oponenturu architektonickému návrhu. Pokud je v návrhu nebo na stavbě problém, včas ho odhalí a se všemi zúčastněnými vyřeší. Klient je tak bez starostí. Nehrozí, že jeden člověk selže, a kvůli tomu se stavba zastaví a prodraží. Jsme tým a jako tým se o vás postaráme.

Stavbyvedoucí kariéra

JSTE PŘIPRAVENI NA POHODOVOU STAVBU?

Díky našemu unikátnímu systému práce vám můžeme poskytnou péči týmu těch nejlepších odborníků, aniž by vás to stálo cokoliv navíc.

POPTEJTE NÁS

Nechcete vyplňovat formulář?
Zavolejte nám: +420 770 100 001.