Stavební firma | stavba&design

Reference realizovaných staveb domů

stavba&design

Reference staveb rodinných domů

Stavbě nových rodinných domů na klíč se věnujeme již 15 let. Stavbu rodinného domu zajistíme od A-Z, tedy od přípravy  projektové dokumentace a architektonického návrhu až po poslední detail v interiéru vašeho rodinného domu. Naleznete zde naše reference realizovaných staveb rodinných domů.  

REKONSTRUKCE VILA BŘEVNOV

Dlouho jsme váhali, kterou firmu vybrat. Na doporučení od přátel jsme dostali kontakt na firmu stavba&design s.r.o. Navštívili jsme je v jejich sídle a začali s přípravami rekonstrukce.  

Jana Plodková

Sales manager

Dlouho jsme váhali, kterou firmu vybrat. Na doporučení od přátel jsme dostali kontakt na firmu stavba&design s.r.o. Navštívili jsme je v jejich sídle a začali s přípravami rekonstrukce. Musím říct, že příprava nám trval skutečně dlouho, pořád jsme něco měnili, a pořád jsme vymýšleli jednotlivé detaily, až jsme se s architektem dopracovali do kýženého konce.

To jak rekonstrukce dopadla je skutečně podle původního návrhu. Dům byl osekán takřka na cihlu a vše v domě máme nové. S firmou stavba&design jsme realizovali vše od hrubé stavby, přes koupelny, podlahy a dveře, až po vybavení truhlářskými prvky a ve finále vč. nábytku.

4.5/5

UVAŽUJETE O STAVBĚ NOVÉHO RODINNÉHO DOMU?

S námi nic neriskujete, váš vysněný rodinný dům na klíč vám postavíme v dohodnutém termínu, vysoké kvalitě použitých materiálů a dlouhé životnosti

OD ZÁKLADŮ DO POSLEDNÍHO ŠROUBEČKU

V tomto projektu jsme realizovali stavbu a interiér dle dodaného návrhu, jehož autorem byl architekt klienta. Není podmínkou, abychom všechny činnosti od architektury až po vlastní realizaci dělali sami.

Můžeme jakékoliv zdroje dodané klientem bez problémů našimi činnostmi doplnit. Zajímavostí v tomto projektu je tzv. francouzský vzor pokládky podlah, který vdechne interiéru nezapomenutelnou atmosféru.

Proč s námi?

Poskytujeme komplexní služby, proto se nemusíte již o nic dalšího starat, zajistíme architekta, projektanta, kompletní rekonstrukce bytů nebo domů a stavbu rodinného domu.

Nových půdních bytů
1 +
Rekonstrukcí činžovních domů
1 +
Zrekonstruovaných bytů
1 +
Rekonstrukcí půd a výtahů
1 +

POPTEJTE NÁS

Nechcete vyplňovat formulář?
Zavolejte nám: +420 770 100 001.