Stavební firma | stavba&design

PRODÁVÁTE BYT, ČI DŮM před rekonstrukcí?

Potřebujete prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu?

V oblasti prodeje, nákupu, nebo výkupu nemovitostí se pohybujeme již více jak 15 let. Hledáte-li partnera, který vám zajistí rychlý a výhodný prodej, či nákup nemovitosti, tak jste u nás na pravém místě. 

stavba&design

Proč řešit prodej vaší nemovitosti s námi?

Prodat výhodně rodinný nebo bytový dům, byt nebo jakoukoliv komerční nemovitost může být někdy zdlouhavé a časově náročné. Hledali jsme více než 15 let na českém trhu optimální kombinaci prodejních nástrojů takovou, abychom sami získali více peněz z prodeje nemovitosti. Dnes víme jak na to a rádi se o tuto zkušenost podělíme s vámi. 

NEJSME "KLASICKÁ" REALITNÍ KANCELÁŘ

U NÁS NEPLATÍTE PROVIZI Z PRODEJE

Primárně prodáváme vlastní nemovitosti, ale přibíráme i další nemovitosti do prodeje. Využijte naše specifické know-how. Zavolejte a my vám poradíme, jak dosáhnout prodeje za vyšší cenu. Když budete chtít, nemovitost vám prodáme.

VŠECHNY NEMOVITOSTI, KTERÉ INZERUJEME NA SREALITÁCH

JSOU VŽDY NA PRVNÍM INZERTNÍM MÍSTĚ

Díky našim zkušenostem a technickému vybavení jsme docílili toho, že naše nemovitosti jsou na realitních serverech vždy na prvních pozicích. 

VYKUPUJEME BYTY A ČINŽOVNÍ DOMY

ZÁLOHA AŽ 3MIL. KČ DO 48 HODIN

V případě, že spěcháte na prodej, můžeme vám zajistit finanční hotovost, nebo nemovitost rovnou od vás koupit. Nemusíte na nic čekat, záloha vám může rychle vyřešit cestu k vašemu cíli. 

Máte na nás nějaké dotazy?

Zavolejte nám

Výběr z nabídky nemovitostí, které prodáváme

V naší nabídce nemovitostí k prodeji naleznete zejména byty a rodinné domy na prodej. Kompletní nabídku nemovitostí naleznete ZDE.  

Prodej bytu I Hlavní město Praha

3KK, P4 - MODŘANY

PRODÁNO

Prodej bytu 3+kk o celkové ploše 130m2, P. 4 Modřany. Byt s terasou v 8 NP s překrásným výhledem na Vltavu. Terasa o úctyhodné ploše 30 m2….

Pronájem bytu I Hlavní město Praha

1KK, 23M2, P10 - STRAŠNICE

PRONAJATO

Kompletně zařízený byt 1+kk, 23m2. Byt je zařízen kuchyňskou linkou. Kompletně zažízená kuchyň, vč. myčky nádobí, pračky, vestavěné lednice…

Novinky a blog
Prodej bytu I Hlavní město Praha

3KK + TERASA + PARKOVACÍ STÁNÍ - 117,4M2

PRODÁNO

Exkluzivně nabízíme byt 3+KK s terasou a parkovacím stáním pod uzavřením nedaleko krásného parku. Byt byl oceněn za velmi zdařilé provedení….

Prodej bytu I Hlavní město Praha

3KK + ŠATNA + TERASA - 88M2 PRAHA 2

PRODÁNO

Nabízíme nový mezonetový půdní byt 3+kk o celkové ploše 88 m2 vč. terasy a šatny. Absolutní soukromí nejvyšších pater a vysoký standard…

Zajímají vás detailní podmínky?

Napište nám

Petr je hlavním realitním specialistou společnosti stavba&design. Zakládá si především na transparentním jednání s klienty a snaze o maximální porozumění jejich situaci a potřebám. Zkušenosti s prodejem a výkupem sbírá Petr více jak 28 let a jestli se dá o někom hovořit jako o pravém odborníkovi na reality, tak si tento titul zaslouží. Jestli potřebujete poradit nebo máte nějaké otázky, neváhejte Petra kontaktovat.  

Petr Hnátek

Realitní specialista - stavba&design

Jak se nám daří v prodeji nemovitostí?

Bytů
1 +
Rodinných domů
1 +
Komerčních realit
1 +

POPTEJTE NÁS

Nechcete vyplňovat formulář?
Zavolejte nám: +420 770 100 001.