stavbadesign.cz

Reference rekonstrukce byty a domy

Reference

Rekonstrukce bytů a domů

Rekonstrukce bytů a domů jsou jednou z našich hlavních služeb. Rekonstrukcemi se zabýváme déle jak 15 let a jestli očekáváte profesionálně odvedenou práci, tak nás neváhejte kontaktovat. Rekonstrukce od nás proběhne v dohodnutém čase a v rozpočtu jaký si předem dohodneme.

Pro nabídku na míru nás kontaktujte na tel: +420 770 100 001

REKONSTRUKCE BYTU - SOCHAŘSKÁ

Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 7, Holešovicích. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory. Tato realizace byla uvedena i v časopisu Dům a Zahrada

REKONSTRUKCE BYTU - TROJSKÁ

Rekonstrukce bytu od A-Z. Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 8, část Troja. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory.

Videorecenze

Rekonstrukce bytu
Galandova

Podívejte se na časosběrné video z rekonstrukce panelového bytu Galandova, Praha 17 – Řepy. Ve videu uvidíte celou realizaci stavby od úvodní prohlídky až po dokončení celé rekonstrukce.  

REKONSTRUKCE BYTU - NASKOVÉ

Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 5, Košířích, část Cibulka. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory.

Rekonstrukce bytu Naskove_Praha 5_Košíře_Cibulka
Stavbyvedoucí kariéra

ZVAŽUJETE
REKONSTRUKCI
Bytu nebo domu?

S námi nic neriskujete, rekonstrukci bytu, domu nebo stavbu vašeho vysněného rodinného domu na klíč vám postavíme v dohodnutém termínu, vysoké kvalitě použitých materiálů a dlouhé životnosti.

Rekonstrukce bytu Skuteckeho, Praha Zličín

REKONSTRUKCE BYTU - SKUTECKÉHO

Rekonstrukce bytu od A-Z. Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 17, část Řepy. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory.

REKONSTRUKCE BYTU - VĚTRNÁ

Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 8, Čimice, v klidné části, kousek od Čimického údolí. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory.

Rekonstrukce bytu Vetrna (1)

REKONSTRUKCE BYTU - MIMOŇSKÁ

Rekonstrukce bytu od A-Z. Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 9, na sídlišti Nový Prosek, kousek od Parku Přátelství. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory.

REKONSTRUKCE BYTU - ČESKOLIPSKÁ

Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 9, sídliště Nový prosek. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory.

Rekonstrukce bytu Českolipská
Rekonstrukce_bytu_Cyprichova (1)

REKONSTRUKCE BYTU - CYPRICHOVA

Rekonstrukce bytu od A-Z. Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 4, kousek od metra Háje. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory.

REKONSTRUKCE BYTU - MILADY HORÁKOVÉ

Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 7. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory.
Milady Horakove Rekonstrukce bytu

REKONSTRUKCE BYTU - ČESKOMALINSKÁ

Rekonstrukce bytu od A-Z. Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 6, Bubeneč. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory.

REKONSTRUKCE BYTU - YIT TROJA

Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 8.  Rekonstrukce proběhla v rychlém čase. V bytě byly použity všechny moderní prvky, jako např.  vnitřní osvětlení všech skříní, horní kuchyňské šuplíky mají elektrické výklopy. V koupelně připravena skleněná zástěra od stropu po podlahu. Navzdory modernímu designu a prvkům se jednalo o levné řešení rekonstrukce.

Stavbyvedoucí kariéra

ZVAŽUJETE
REKONSTRUKCI
Bytu nebo domu?

S námi nic neriskujete, rekonstrukci bytu, domu nebo stavbu vašeho vysněného rodinného domu na klíč vám postavíme v dohodnutém termínu, vysoké kvalitě použitých materiálů a dlouhé životnosti.

REKONSTRUKCE BYTU V ŘADOVÉM RD - JESENICE

Byt se nachází v řadovém domě v Jesenici u Prahy. Jednalo se o rekonstrukci patrového bytu. Z jeho horního části lze po schůdkách sejít až do zahrady ve spodní části. V bytě byly velmi nízké sádrokartonové stropy, nad stropy byl cca 30cm volný prostor, sundali jsme sádrokartony a celý prostor se vizuálně výrazně zvětšil. Realizace s architektem Počepickým

Rekonstrukce bytu Jesenice

Reference rekonstrukce panelového bytu

Kompletní rekonstrukce panelového bytu v regionu Praha 10. V rámci stavebních prací jsme zajistili změnu dispozice bytu z 2KK na 3KK, rekonstrukci koupelny, rekonstrukci obývacího pokoje a předsíně. Rekonstrukce proběhla v rekordním čase. Zvláštností zde byla televize od které nevedou žádné kabely a vše je svedeno do skříní. Prohlédněte si případovou studii této rekonstrukce 

Rekonstrukce panelového bytu Praha
Rekonstrukce bytu Kubištova

REKONSTRUKCE BYTU - KUBIŠTOVA, PRAHA 4

Rekonstrukce v domě ze 70. let. Rekonstrukce ve vysokém standardu a objevují se zde zajímavé truhlářské prvky, doplněné o kompaktové desky ( jedná se o vysokotlakem tvrzený laminát ), které jsou tenké ale mají všechny vlastnosti tvrdých materiálů. V domě byla centrální vzduchotechnika s hlučným fukarem, stupačky jsme opláštili třemi diamantovými deskami a tím byl hluk odstraněn.

REKONSTRUKCE BYTU PETRŽÍLKOVA - PRAHA 13

Kompletní rekonstrukce bytu Praha Stodůlky. Tato realizace probíhala ve spolupráci s architektkou Fleischnerovou. Rekonstrukce se zaměřením na vysokou kvalitu realizovaných prací a použitých prvků.

Rekonstrukce bytu Praha 7

REKONSTRUKCE BYTU - ŠIMÁČKOVA, PRAHA 7

Tuto rekonstrukci jsme získali od klienta, který realizoval rekonstrukci s jiným stavitelem. Byt po rekonstrukci vykazoval řadu zásadních chyb a nedostatků. Tyto nedostatky jsme odstranili a byt předali v termínu a požadované kvalitě provedení. 

AKCE ČERVEN 2023 - PODLAHA DO CELÉHO BYTU ZDARMA

Připravili jsme pro vás speciální akci s názvem AKCE ČERVEN 2023 – PODLAHA ZDARMA.
V případě, že si u nás objednáte kompletní rekonstrukci celého bytu, získáte od nás ZDARMA laminátovou podlahu, v hodnotě 290,-Kč/m2.

Kompletní rekonstrukcí rozumíme takovou rekonstrukci, u které jsou provedeny práce v minimálním rozsahu – rekonstrukce koupelny, výměna podlah a výměna interiérových dveří.

Jen do 

30.

ČERVEN 2023

REFERENCE PROJEKTU CENTRAL PARK

V realizaci této rekonstrukce proběhla kompletní změna dispozice bytu, podlahy, dveře, koupelny, skříně, kuchyně – doba realizace cca 2,5 měsíce. Zajímavostí je epoxidová stěrka na kuchyňské desce, ušetřili jsme cca 80.000,-Kč oproti materiálům, jako je Corian, Crion apod.

Žijeme rychlý život a nemáme čas na dlouhé přípravy. Pocházíme z východu a v Praze nemáme žádné kontakty na kvalitní stavební firmy. Naštěstí jsme v den, kdy jsme koupili byt v projektu Central Park dostali kontakt od naší kamarádky na p. Sadila, který se prý dlouho zabývá stavbou a realizací interiérů. Měli jsme poměrně jasno, co chceme. Své myšlenky jsme nadiktovali architektce, kterou mají v týmu, a ta naše představy zkreslila, snad přes noc. Stavbu jsme zahájili okamžitě, detaily ladili za pochodu, no a z výsledku jsme absolutně nadšení. Jednoznačně doporučujeme.

Roman Hrabanovský

CEO, majitel bytu

REKONSTRUKCE VILA BŘEVNOV

Dlouho jsme váhali, kterou firmu vybrat. Na doporučení od přátel jsme dostali kontakt na firmu stavba&design s.r.o. Navštívili jsme je v jejich sídle a začali s přípravami rekonstrukce…  

Dlouho jsme váhali, kterou firmu vybrat. Na doporučení od přátel jsme dostali kontakt na firmu stavba&design s.r.o. Navštívili jsme je v jejich sídle a začali s přípravami rekonstrukce. Musím říct, že příprava nám trvala skutečně dlouho, pořád jsme něco měnili, a pořád jsme vymýšleli jednotlivé detaily, až jsme se s architektem dopracovali do kýženého konce. To jak rekonstrukce dopadla je skutečně podle původního návrhu. Dům byl osekán takřka na cihlu a vše v domě máme nové. S firmou stavba&design jsme realizovali vše od hrubé stavby, přes koupelny, podlahy a dveře, až po vybavení truhlářskými prvky a ve finále vč. nábytku.

Jana Plocková

Sales manager, Majitelka bytu

Rekonstrukce bytu Praha

REKONSTRUKCE BYTU | PRAHA 8

Referenci na Stavba & Design jsme dostali od našich přátel. Když u nich byli s přítelkyní na návštěvě, tak jsme se neustále vyptávali na jejich nové bydlení. Velice se nám líbil nábytek i celkové zpracování interiéru…

VZOROVÝ BYT V PROJEKTU STRANČICKÁ

Jednalo se o náš vlastní developerský projekt „Stránčická“. Tento byt sloužil jako vzorový a měl jasně demonstrovat to, jak se dá pohodlně bydlet i  v menším bytě. Má rozkládací gauč, který přes den sloužil k posezení a na večer se rozkládal ke spaní.

REKONSTRUKCE BYTU NA KAMPĚ

Jednalo se rekonstrukci bytu v krásném domu ze 13.století. U této rekonstrukce bytu s rozlohou cca 30m² bylo hlavním cílem to, aby získal všechny atributy velkého bytu v malém prostoru. Sklopná sedačka Ditre je na noc využívána jako postel a díky tomu se výrazně ušetřil vnitřní prostor.

REKONSTRUKCE KOUPELNY / PRAHA 2

Tato realizace rekonstrukce koupelny byla specifická. Samotná vana je pod šikminou. Jednalo se o hydromasážní vanu s velkým množstvím příslušenství (hadičky, motory), které stěžovali přístup, byly vytvořeny revizní otvory které se dají odklopit. Koupelna navazuje na vzhled kuchyně a tvoří jednotný designový celek. 

Referenci na Stavba & Design jsme dostali od našich přátel. Když u nich byli s přítelkyní na návštěvě, tak jsme se neustále vyptávali na jejich nové bydlení. Velice se nám líbil nábytek i celkové zpracování interiéru. Vzhledem k tomu, že jsme sami již nějakou dobu o rekonstrukci uvažovali, tak jsme si nechali připravit první návrhy na vícéméně celý byt. Návrhy nám od Stavba&Design dorazili v dohodnutém čase a plně splňovaly požadavky, nemuseli jsme nikoho složitě instruovat, jednoduše to trefili na první pokus. Samotná realizace stavby proběhla naprosto v pořádku, vše stihli do termínu a byla dodržena původní kalkulace. Máme s této firmy velmi dobrý pocit a skutečně upřímně tuto firmu rádi doporučíme.

Mária Vaštágyová

HR manager, Majitelka bytu

Stavbyvedoucí kariéra

LÍBÍ SE VÁM NAŠE REALIZACE?

Zanechte nám kontakt, obratem se s vámi spojíme!  Provedeme všechny stavební činnosti, od architektonického návrhu, přes prováděcí dokumentaci. Od hrubé stavby až po poslední detail v interiéru vašeho bytu nebo domu.

KOMPLETNÍ INTERIÉR BYTU V PROJEKTU CASTLE VIEW

Jednalo se další rekonstrukci našeho stálého spokojeného klienta. Šlo o novostavbu, kterou realizoval jiný developer, nicméně klientovi se nelíbil systém navržených změn do developera a finalizaci ze stavu shell&core realizoval přes naši firmu.

REKONSTRUKCE PŮDNÍHO BYTU NA VINOHRADECH

Rekonstrukce po čerstvé koupi bytu. Zahraniční klient si koupil od developerské společnosti byt, nicméně, vykazoval výrazné vady u izolace a podlahy. Celý byt jsme obnažili jak jen to šlo a všechny problematické části jsme opravili a dokončili. S architektem Evou Martincovou jsme navrhli tento krásný interiér.

Koupili jsme si v developerském projektu půdní byt, který byl ve stavu shell’n’core. Oslovili jsme firmu stavba&design, protože je známe delší dobu a potkali jsme se s nimi již dříve u jiného projektu ve Šmilovského ulici. Zadali jsme jim kompletní realizaci interieru na klíč, tedy od architektury až po vlastní provedení. V průběhu realizace pracovníci stavba&design odkryly celou řadu vad v našem bytě, které byly způsobeny developerem, od kterého jsme byt koupili. Byly to poměrně zásadní závady na elektroinstalaci a závady týkající se provedení izolace ve střeše. V průběhu rekonstrukce jsme všechny tyto problémy s f. stavba&design odstranili. Původní nešťastnou dispozici 2kk nám architektka předělala na byt s velkým obývacím pokojem a 3mi malými oddělenými ložnicemi. Asi nejvíce se nám líbí dětské pokojíčky, jsou malinké, ale naše děti je milují. Jsou to takové jejich domečky. S realizací jsme maximálně spokojeni.

Neveřejný zákazník

Majitelka bytu

KUCHYNĚ V PŮDNÍM PROSTORU

Rekonstrukce této kuchyně v půdním prostoru navazuje na realizaci rekonstrukce koupelny na Praze 2. Stavební prvky na sebe navazují barvami a designem a tím tvoří společně s koupelnou jednotný designový celek.

JEDNODUCHÉ REKONSTRUKCE URČENÉ PRO PRONÁJMY

V tomto projektu rekonstrukce několika bytů v ulici blízko Náměstí Republiky byl veliký tlak na cenu použitých materiálů.
I z mála se dá vytěžit poměrně zajímavá realizace. V bytech dominují tradiční parkety, které do doby, ve které byl dům postaven, zcela náleží a navozují tak původní prvorepublikovou atmosféru. V koupelnách jsou použity retifikované velkoformátové obklady v cenách do 500,-Kč / m2.

REKONSTRUKCE KOUPELNY - PRAHA 5

Tu rekonstrukci koupelny jsme pro klienta zajišťovali po jiné stavební firmě. Ta nepřipravila přesnou kalkulaci a nesplnila termín zahájení stavby. Prostřednictvím architekta jsme zajistili návrh a zakázku jsme v dohodnutém čase i ceně zrealizovali. Celou realizaci jsme dělali i za přítomnosti klientů, kteří v bytě během rekonstrukce  bydleli. 

Proč s námi?

Poskytujeme komplexní služby, proto se nemusíte již o nic dalšího starat, zajistíme architekta, projektanta, kompletní rekonstrukce bytů nebo domů a stavbu rodinného domu.

1 +
Nových půdních bytů
1 +
Rekonstrukcí činžovních domů
1 +
Zrekonstruovaných bytů
1 +
Rekonstrukcí půd a výtahů