Stavební firma | stavba&design

Reference rekonstrukce byty a domy

Reference

Rekonstrukce bytů a domů

Rekonstrukce bytů a domů jsou jednou z našich hlavních služeb. Rekonstrukcemi se zabýváme déle jak 15 let a jestli očekáváte profesionálně odvedenou práci, tak nás neváhejte kontaktovat. Rekonstrukce od nás proběhne v dohodnutém čase a v rozpočtu jaký si předem dohodneme.

Pro nabídku na míru nás kontaktujte na tel: +420 770 100 001

REKONSTRUKCE BYTU - SOCHAŘSKÁ

Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 7, Holešovicích. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory. Tato realizace byla uvedena i v časopisu Dům a Zahrada

REKONSTRUKCE BYTU - TROJSKÁ

Rekonstrukce bytu od A-Z. Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 8, část Troja. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory.

Videorecenze

Rekonstrukce bytu
Galandova

Podívejte se na časosběrné video z rekonstrukce panelového bytu Galandova, Praha 17 – Řepy. Ve videu uvidíte celou realizaci stavby od úvodní prohlídky až po dokončení celé rekonstrukce.  

REKONSTRUKCE BYTU - NASKOVÉ

Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 5, Košířích, část Cibulka. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory.

Rekonstrukce bytu Naskove_Praha 5_Košíře_Cibulka
Stavbyvedoucí kariéra

ZVAŽUJETE
REKONSTRUKCI
Bytu nebo domu?

S námi nic neriskujete, rekonstrukci bytu, domu nebo stavbu vašeho vysněného rodinného domu na klíč vám postavíme v dohodnutém termínu, vysoké kvalitě použitých materiálů a dlouhé životnosti.

Rekonstrukce bytu Skuteckeho, Praha Zličín

REKONSTRUKCE BYTU - SKUTECKÉHO

Rekonstrukce bytu od A-Z. Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 17, část Řepy. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory.

REKONSTRUKCE BYTU - VĚTRNÁ

Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 8, Čimice, v klidné části, kousek od Čimického údolí. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory.

Rekonstrukce bytu Vetrna (1)

REKONSTRUKCE BYTU - MIMOŇSKÁ

Rekonstrukce bytu od A-Z. Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 9, na sídlišti Nový Prosek, kousek od Parku Přátelství. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory.

REKONSTRUKCE BYTU - ČESKOLIPSKÁ

Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 9, sídliště Nový prosek. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory.

Rekonstrukce bytu Českolipská
Rekonstrukce_bytu_Cyprichova (1)

REKONSTRUKCE BYTU - CYPRICHOVA

Rekonstrukce bytu od A-Z. Kompletní rekonstrukce bytu na Praze 4, kousek od metra Háje. V bytu byla realizována nová kuchyň, koupelna, obývací pokoje a společné prostory.