Stavební firma | stavba&design

Půdní vestavba a výtahy

Půdní byt rekonstrukce Praha

stavba&design

Půdní vestavba a výtahy - inspirace a dobré ceny

Půdní vestavba je oblíbeným způsobem bydlení nejen pro umělce nebo pro mladé jako startovací bydlení. Váš půdní byt od nás bude splňovat vaše designové i funkční představy a poskytne vám ideální možnost pro bydlení nebo jako investici. Hledáte tu správnou inspiraci, jak by mohla vaše půdní vestavba vypadat a jak by vám měla být koncipována?

Vlastníte volný půdní prostor v Praze? Jste SVJ nebo majitel bytového domu? Půdu od vás vykoupíme za atraktivní cenu, nebo vám za její přenechání provedeme rekonstrukci celého bytového domu. 

Realizovali jsme desítky půdních vestaveb, bytů a to především v regionu Praha a Střední Čechy. Nově se na nás mohou obrátit i zájemci z Brna, kam jsme rozšířili naše služby. Zajímá vás cena za stavbu nebo rekonstrukci půdního prostoru pro bydlení? Cena půdní vestavby je rozdílná a je především závislá na typu budovy, stavu půdního prostoru a také dostupnosti, resp. přístupnosti půdního prostoru. Pro nabídku na míru nás kontaktujte na tel: +420 770 100 001

PŮDNÍ VESTAVBA

Stavíme funkční a elegantní půdní vestavby, či nástavby. V případě, že stavíme dle projektu, jehož nejsme autoři, provedeme nejprve oponenturu takového projektu. Implementujeme do projektů naše takřka dvacetileté zkušenosti ze staveb půdních vestaveb. Stavíme půdní vestavby, či nástavby určené pro bydlení nebo k podnikání. 

Realizujeme půdní vestavby na klíč, od projektu, povolení až po realizaci posledních detailů v půdním prostoru. Půdní vestavby nebo nástavby stavíme především v regionu Praha a nově i v regionu Brno a okolí. Naše realizované stavby půdních bytů naleznete na stránce Půdní vestavby inspirace

VÝTAHY

Stavíme venkovní i vnitřní výtahy

Venkovní výtahy stavíme do ocelových výtahových šachet opláštěných proskleným, či izolačním fasádním systémem. Venkovní výtahy napojujeme na schodiště bytových domů, kdy součástí stavby je následná rekonstrukce společných částí domů. 

Vnitřní výtahy stavíme formou rekonstrukce stávajících výtahů, nebo např. do stávajících světlíků, či proražením částí domu. 

Zajímají vás ceny nebo možnosti výstavby výtahů ve vašem domě? Stavby výtahů realizujeme především v regionu Praha a Střední Čechy.

Stavbyvedoucí kariéra

PLÁNUJETE
STAVBU NEBO REKONSTRUKCI
PŮDNÍHO BYTU?

Stačí nám jen zanechat váš telefonní kontakt, následně se s vámi spojíme a probereme s vámi možnosti, ceny a termíny pro stavbu půdních vestaveb nebo výtahů. 

Referenční projekty

Realizovali jsme celkem 28 rekonstrukcí půdních prostor za období cca 17ti let naší stavební činnosti. Postavili jsme celkem 28 půdních vestaveb, či nástaveb v centru a širším centru Prahy. Kompletní nebo částečné rekonstrukce realizované od roku 2005, vč. osobních výtahů a rekonstrukcí společných prostor v činžovních domech uvádíme ve výpisu referenčních projektů:

Půdní byt

Praha 3
Prodáno

Půdní vestavba

Praha 6

Rekonstrukce půdního bytu

Praha 10

Půdní vestavba

Praha 6
Novinka

Rekonstrukce půdy

Jinočany

Půdní vestavba Praha 3

Realizace 2018
Chcete kvalitní a pěkný půdní byt?

Kontaktujte nás, obratem se s vámi spojíme

Jak to probíhá?

Než se rozhodnete pro realizaci nové stavby nebo rekonstrukce půdní vestavby by si měl investor odpovědět na několik základních otázek: K jakému účelu půdní vestavbu realizujete? Mám vlastní projekt nebo potřebuji inspiraci? Jaká bude cena za půdní vestavbu?  

Délka realizace stavby  půdní vestavby se časově pohybuje řádově v rozmezí 12-18 měsíců. Termín je ovlivněn požadavky klienta, reálnou proveditelností a náročností. Půdní vestavby a výtahy jsme realizovali na 28mi místech v Praze.

Půdní byty a vestavby

1. Před stavbou

2. Realizace

POPTEJTE NÁS

Nechcete vyplňovat formulář?
Zavolejte nám: +420 770 100 001.